Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra Double Cab (2007–2021) – nízké provedení
Kód: KRTT010T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra Double Cab (2007–2021) – nízké provedení – 1425 × 1156 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Toyota Tundra Double Cab (2007–2021). Obsahuje plošinu Slimline II, větrný deflektor a 2 montážní lišty v nízkém provedení pro upevnění na střechu. Montáž vyžaduje vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Plošina poskytuje pevnou ložnou plochu pro převoz expediční, pracovní i cestovní výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm.
Nízké provedení montážních lišt je vhodné pro kompaktnější montáž, je však potřeba počítat s tím, že některé boční držáky nejsou pro tento typ lišt vhodné (např. držák zvedáku Hi-Lift a některé boční držáky pro upevnění vyprošťovací výbavy). Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž vyžaduje vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla
UPOZORNĚNÍ K POUŽITÍ
- nízké provedení montážních lišt není vhodné pro některé boční držáky (např. držák zvedáku Hi-Lift a některé boční držáky vyprošťovací výbavy)
OBSAH BALENÍ
- 1× FATT006 – montážní lišty (nízké provedení) pro Toyota Tundra Double Cab (2007–2021)
- 1× RRSTJ06 – plošina Slimline II, 1425 × 1156 mm
- 1× WDST009 – větrný deflektor (20 mm lem), pro šířku 1345 mm
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTT010T |
| Určeno pro | Toyota Tundra Double Cab (2007–2021) |
| Systém | Slimline II |
| Provedení | nízké provedení |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1425 × 1156 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 28 kg |
| Záruka | 5 let |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1730 × 250 mm |
| Přepravní hmotnost | 30 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 6009542269986 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Tundra |
| Specifikace: | Double Cab |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
