Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen Caddy (2022–současnost)
Kód: KRVC011T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen Caddy (2022–současnost) – 1255 × 1560 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Volkswagen Caddy (2022–současnost). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor, montážní lišty a montážní patky pro upevnění na střechu vozidla. Instalace probíhá přes lišty na střechu a u některých vozů může být pro montáž nutné vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Plošina poskytuje praktickou ložnou plochu pro převoz výbavy a umožňuje rozšíření o příslušenství této značky. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů jsou připravené pro standardní šrouby 8 mm, takže je možné snadno připevnit držáky, upínky a další vybavení.
Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž pomocí lišt na střechu
- u některých vozů může být nutné vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
OBSAH BALENÍ
- 1× RRSTD08 – plošina Slimline II, 1255 × 1560 mm
- větrný deflektor
- 3× FASS025 – sada montážních patek 70–80 mm (celkem 6 patek)
- 2× montážní lišta na střechu (délka 1900 mm)
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRVC011T |
| Určeno pro | Volkswagen Caddy (2022–současnost) |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1255 × 1560 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 30,03 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1965 × 275 mm |
| Přepravní hmotnost | 31 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny (50 mm) k výšce montážních patek použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 6009542268644 |
| Výrobce vozidla: | Volkswagen |
| Model vozidla: | Caddy |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
