Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen Crafter – bez originálních střešních lišt
Kód: KRVC003T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen Crafter – bez originálních střešních lišt, platforma 2772 × 1475 mm
Tento střešní nosič řady Slimline II je určený pro Volkswagen Crafter ve variantě bez originálních střešních lišt. Sada obsahuje platformu Slimline II, větrný deflektor s lemem 20 mm, sadu montážních lišt na střechu a montážní patky. Pro instalaci je nutné vrtání.
Platforma Slimline II využívá hliníkové profily s drážkami pro montáž příslušenství na horní i spodní straně profilu. Drážky platformy i bočních profilů jsou připravené pro standardní šrouby 8 mm, což usnadňuje upevnění kompatibilního vybavení.
Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Pro určení orientační výšky po montáži přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek (50–60 mm).
MONTÁŽ
- určeno pro vozy bez originálních střešních lišt
- součástí je sada montážních lišt na střechu
- pro instalaci je nutné vrtání
- včetně montážního materiálu a montážního návodu
UPOZORNĚNÍ
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 4× FASS024 – sada montážních patek 50–60 mm (celkem 8 patek)
- 1× RRSTM14 – platforma Slimline II 1475 × 2772 mm
- 1× TRMS001 – montážní lišty na střechu (délka 3082–4098 mm)
- 1× WDST009 – větrný deflektor s lemem 20 mm (široký)
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRVC003T |
| Určeno pro | Volkswagen Crafter bez originálních střešních lišt |
| Rozměr platformy (Š × D) | 1475 × 2772 mm |
| Výška platformy Slimline II | 50 mm |
| Výška montážních patek | 50–60 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 45 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 450 × 1615 × 140 mm |
| Přepravní hmotnost | 52,7 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek použitých v této sadě (50–60 mm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 52.7 kg |
| EAN: | 6009542253794 |
| Výrobce vozidla: | Volkswagen |
| Model vozidla: | Crafter |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
