Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen ID. Buzz SWB
Kód: KRVI001T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen ID. Buzz SWB – 1255 × 1762 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Volkswagen ID. Buzz SWB. Obsahuje plnohodnotnou ložnou plošinu, větrný deflektor a montážní lišty pro upevnění na střechu. Nosič se instaluje do stávajících originálních montážních bodů vozidla, bez nutnosti vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Montážní lišty mají jeden přístupový otvor pro stolek montovaný pod nosič. V tomto provedení je počítáno s menším přípravným stolkem (stolek se prodává samostatně).
Plošina poskytuje praktickou ložnou plochu pro převoz cestovní a sportovní výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž do originálních upevňovacích bodů vozidla
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
VYUŽITÍ PRO STOLEK POD NOSIČEM
- montážní lišty mají 1 otvor pro přístup ke stolku montovanému pod nosič
- kompatibilní s menším přípravným stolkem (prodává se samostatně)
OBSAH BALENÍ
- 1× FAVI001 – montážní lišty pro Volkswagen ID. Buzz
- 1× RRSTD09 – plošina Slimline II, 1255 × 1762 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRVI001T |
| Určeno pro | Volkswagen ID. Buzz SWB |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1255 × 1762 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 30,96 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 445 × 1720 × 270 mm |
| Přepravní hmotnost | 37 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 6009542271347 |
| Výrobce vozidla: | Volkswagen |
| Model vozidla: | ID Buzz |
| Specifikace: | SWB |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
