Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen T4 Transporter (1990–2003)
Kód: KRVT011T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Volkswagen T4 Transporter – platforma 2772 × 1255 mm
Tento střešní nosič řady Slimline II je určený pro Volkswagen T4 Transporter (1990–2003). Sada obsahuje platformu Slimline II, větrný deflektor, montážní lišty a montážní patky. Součástí je také instalační sada pro T4. Pro instalaci je nutné vrtání.
Platforma Slimline II využívá hliníkové profily s drážkami pro montáž příslušenství na horní i spodní straně profilu. Drážky platformy i bočních profilů jsou připravené pro standardní šrouby 8 mm, což usnadňuje upevnění kompatibilního vybavení.
Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Pro určení orientační výšky po montáži přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek použitých v této sadě.
MONTÁŽ
- montáž pomocí montážních lišt a patek (součástí sady)
- součástí je instalační sada pro Volkswagen T4
- pro instalaci je nutné vrtání
- včetně montážního materiálu a montážního návodu
UPOZORNĚNÍ
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 2× FASS024 – sada montážních patek 50–60 mm
- 2× FASS025 – sada montážních patek 70–80 mm
- 1× RRAC905 – instalační sada pro Volkswagen T4
- 1× RRSTD14 – platforma Slimline II 1255 × 2772 mm
- 2× TRAC002 – univerzální montážní lišta 1400 mm
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRVT011T |
| Určeno pro | Volkswagen T4 Transporter (1990–2003) |
| Rozměr platformy (Š × D) | 1255 × 2772 mm |
| Výška platformy Slimline II | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 40 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 455 × 1610 × 285 mm |
| Přepravní hmotnost | 46,6 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 46.8 kg |
| EAN: | 6009542253152 |
| Výrobce vozidla: | Volkswagen |
| Model vozidla: | T4 Transporter |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
