James Baroud boční markýza Falcon 270° – levá strana
Kód: 41760600000



Detailní popis produktu
James Baroud boční markýza Falcon 270° – levá strana (LHS)
Falcon je 270° boční markýza od James Baroud, navržená pro rychlé vytvoření velkého zastíněného prostoru kolem vozidla. Použitá látka je shodná s materiálem, který James Baroud používá u svých střešních stanů – je tedy určená pro dlouhodobé použití v terénu i při cestování. Rám markýzy je z hliníku, samotné držáky jsou z oceli.
Markýza je dostupná ve variantě pro levou stranu vozidla (LHS) nebo pravou stranu (RHS). Tato verze je určená pro montáž na levou stranu.
Po složení je markýza chráněná odolným tří dílným obalem z pevné plachty, který se po délce uzavírá pomocí suchého zipu a na koncích se jistí stahovacími popruhy.
MONTÁŽ A KOMPATIBILITA
- montáž na Rhino-Rack, AEV Roof Racks i další střešní nosiče
- 2× fixní úchyt v balení – přišroubování do C-drážek na zadní straně markýzy
- druhá strana úchytu se následně upevní na střešní nosič
- teleskopické podpěry výsuvné až do 220 cm
KONSTRUKCE A PROVEDENÍ
- látka shodná s materiálem stanů James Baroud
- rám markýzy z hliníku
- držáky z oceli
- hlavní profil z hliníku s ocelovým uložením 4 výklopných ramen
- 3 ramena se vyklápí dozadu, 1 rameno dopředu
- integrovaný otvor pro tunel ke stanu
- možnost doplnění bočních stěn – zasunutí do kedrové lišty
POSTAVENÍ MARKÝZY
Pro otevření markýzy nejprve uvolněte vnější popruhy na bocích obalu. Poté přehněte krycí plachtu dozadu přes ramena. Po uvolnění vnitřních popruhů se látka odvine a markýzu lze „rozfouknout“ do plného rozsahu.
Napnutí se provádí pomocí popruhu, který se kotví k zadnímu střešnímu nosiči. V samostatné kapse jsou 4 teleskopické tyče (2 krátké a 2 dlouhé), které se horizontálně vkládají mezi ramena a napínají vnější hranu markýzy. Následně se z ramen vyklopí 4 nohy a postaví se na zem – díky teleskopickému mechanismu je možné je snadno přizpůsobit i nerovnému terénu.
Markýzu zvládne postavit i jedna osoba.
PŘÍSLUŠENSTVÍ
- sada 3 bočních stěn (volitelné příslušenství)
- sada moskytiér (volitelné příslušenství)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Varianta | levá strana (LHS) |
| Rozsah | 270° |
| Rozměry v zavřeném stavu (D × Š × V) | 250 × 17 × 20 cm |
| Hmotnost (včetně držáků) | 48 kg |
| Výsuv podpěr | až 220 cm |
| Materiál rámu | hliník |
| Materiál držáků | ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Top značky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 41760600000 |
James Baroud - Falcon 270º Awning
James Baroud Falcon 270º Awning - Closing Instructions
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | James Baroud Capaventure Lda. |
|---|---|
| Adresa : | Rua das Lavagueiras nº 444, 4550-536 Pedorido - Castelo de Paiva, Portugalsko |
| E-mail : | contact@jamesbaroud.com |
