James Baroud boční stěny k boční markýze 200 × 270 cm – sada 3 ks
Kód: 41763120000



Související produkty
Detailní popis produktu
James Baroud boční stěny k boční markýze 200 × 270 cm – sada 3 ks (okna + dveře)
Tato sada tří bočních stěn je volitelné příslušenství k boční markýze James Baroud. Stěny mají velká okna a dveře a vytváří uzavřený prostor, který výrazně zlepší komfort při větru, dešti i při kempování na místech, kde oceníte soukromí.
James Baroud používá promyšlené řešení s kedrovou lištou: na příčníky a „stropní“ část se nasadí půlkulatý profil s navazující kedrovou drážkou a do ní se boční stěny jednoduše zasunou. Vznikne tak pevné, větru i vodě odolné spojení. Přední stěna se zasouvá do kedrové drážky na předním hliníkovém profilu a s bočními stěnami se propojí zipem.
Zaoblená okna jsou výrazným designovým prvkem – díky jejich velikosti je uvnitř příjemně světlo. Okna jsou vybavená moskytiérami a lze je v případě potřeby zavřít tak, aby nebylo dovnitř vidět.
UCHYCENÍ A POUŽITÍ
- uchycení stěn do kedrové lišty – větru a vodě odolné spojení
- přední stěna do kedrové drážky předního hliníkového profilu
- propojení stěn mezi sebou pomocí zipu
- velká okna s moskytiérou
- možnost neprůhledného uzavření oken (zatemnění)
OBSAH BALENÍ
- sada 3 bočních stěn (včetně dveří a velkých oken)
- 4× dlouhá upínací lišta
- 2× krátká upínací lišta
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměr (Š × D) | 200 × 270 cm |
| Hmotnost | 8,6 kg |
| Výška stěn | cca 170–175 cm |
| Spodní lem | cca 30 cm |
| Rozměr balení (Š × D × V) | 200 × 270 × 100 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 41763120000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | James Baroud Capaventure Lda. |
|---|---|
| Adresa : | Rua das Lavagueiras nº 444, 4550-536 Pedorido - Castelo de Paiva, Portugalsko |
| E-mail : | contact@jamesbaroud.com |
