James Baroud boční stěny k boční markýze 250 × 270 cm – sada 3 ks
Kód: 41763140000



Související produkty
Detailní popis produktu
James Baroud boční stěny k boční markýze 250 × 270 cm (set 3 stěn)
Tento volitelný set tří bočních stěn je určený pro boční markýzy James Baroud. Stěny mají velká, elegantně zaoblená okna, která se výrazně liší od běžných „účelových“ řešení – díky jejich velikosti je v přístřešku světlo a příjemná atmosféra.
Okna jsou vybavena moskytiérou a v případě potřeby je lze uzavřít tak, aby byl prostor uvnitř méně průhledný a poskytoval více soukromí.
James Baroud používá chytré řešení uchycení: na příčníky a podhled se nasazuje půlkulatý profil s navazující kedrovou lištou, do které se boční stěny zasunou. Tím vzniká spojení odolné proti větru i vodě. Přední stěna se zasouvá do kedrové lišty předního hliníkového profilu a se bočními stěnami se propojuje zipem.
HLAVNÍ VÝHODY
- set 3 bočních stěn s velkými okny a dveřmi
- zaoblená okna – výrazný vzhled a více světla uvnitř
- okna s moskytiérou
- možnost uzavření oken pro větší soukromí
- uchycení zasunutím do kedrové lišty
- spojení odolné proti větru a vodě
- přední stěna propojena se stěnami pomocí zipu
MONTÁŽ
- boční stěny se zasunou do kedrové lišty (kedru)
- přední stěna se zasune do kedru předního hliníkového profilu
- stěny se propojí zipem
- součástí jsou upínací lišty pro zajištění
OBSAH BALENÍ
- 3× boční stěna (včetně přední stěny s dveřmi)
- 4× dlouhá upínací lišta
- 2× krátká upínací lišta
ROZMĚRY A TECHNICKÉ ÚDAJE
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Určeno pro | boční markýzu James Baroud |
| Velikost setu | 250 × 270 cm |
| Orientační výška bočních stěn | cca 170–175 cm |
| Orientační délka spodního lemu | cca 30 cm |
| Hmotnost | 9,6 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 41763140000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | James Baroud Capaventure Lda. |
|---|---|
| Adresa : | Rua das Lavagueiras nº 444, 4550-536 Pedorido - Castelo de Paiva, Portugalsko |
| E-mail : | contact@jamesbaroud.com |
