James Baroud boční stěny k zadní markýze 130 × 240 cm – sada 3 ks
Kód: 41763100000
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Detailní popis produktu
James Baroud boční stěny k zadní markýze 130 × 240 cm (set 3 stěn)
Tento volitelný set tří bočních stěn je určený pro zadní markýzu James Baroud. Stěny mají velká, elegantně zaoblená okna, která se výrazně liší od běžných „účelových“ řešení – díky jejich velikosti je uvnitř příjemně světlo a působí to vzdušně.
Okna jsou vybavena moskytiérou a v případě potřeby je lze uzavřít tak, aby byl prostor uvnitř méně průhledný a poskytoval více soukromí.
Uchycení je řešené pomocí půlkulatého profilu s navazující kedrovou lištou, do které se stěny zasunou. Vzniká tak spojení odolné proti větru i vodě. Přední stěna se zasouvá do kedrové lišty předního hliníkového profilu a se bočními stěnami se propojuje zipem.
HLAVNÍ VÝHODY
- set 3 stěn s velkými okny a dveřmi
- zaoblená okna – více světla uvnitř
- okna s moskytiérou
- možnost uzavření oken pro větší soukromí
- uchycení zasunutím do kedrové lišty
- spojení odolné proti větru a vodě
- přední stěna propojena se stěnami pomocí zipu
MONTÁŽ
- boční stěny se zasunou do kedrové lišty (kedru)
- přední stěna se zasune do kedru předního hliníkového profilu
- stěny se propojí zipem
OBSAH BALENÍ
- 3× boční stěna (včetně přední stěny s dveřmi)
ROZMĚRY A TECHNICKÉ ÚDAJE
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Určeno pro | zadní markýzu James Baroud |
| Velikost setu | 130 × 240 cm |
| Orientační výška bočních stěn | cca 170–175 cm |
| Orientační délka spodního lemu | cca 30 cm |
| Hmotnost | 7,6 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 41763100000 |
JAMES BAROUD AWNING + SIDE WALLS
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
James Baroud je značka střešních stanů a expedičního vybavení, určená pro cestování, kde se počítá rychlé rozložení, odolnost a pohodlí při spaní v terénu. Výrobce sídlí v Portugalsku a dlouhodobě se zaměřuje na řešení pro overland a dlouhé cesty.
V nabídce najdete zejména pevné střešní stany (hard shell) a příslušenství, které rozšiřuje zázemí okolo auta – markýzy, boční stěny, tunely a další doplňky pro delší pobyt venku.
✅ Střešní stany pro cestování a expediční použití
✅ Markýzy a přístřešky – větší komfort v kempu i mimo něj
✅ Doplňky a rozšíření bočnice, tunely, stěny pro více soukromí a ochrany před počasím
✅ Ověřená značka pro náročné podmínky a dlouhé výpravy
| Výrobní společnost : | James Baroud Capaventure Lda. |
|---|---|
| Adresa : | Rua das Lavagueiras nº 444, 4550-536 Pedorido - Castelo de Paiva, Portugalsko |
| E-mail : | contact@jamesbaroud.com |
