Kempingová židle Crespo AL/213 Classic
Kód: 611/965



Související produkty
Detailní popis produktu
Kempingová židle Crespo AL/213 Classic bez polstrování
Stylová řada Classic vyniká odolným potahem, který je přizpůsoben náročným venkovním podmínkám. Prodyšná a vodopropustná tkanina je zároveň lehká a odolná. Lehký rám je navržen tak, aby bylo možné skládací židle i lehátka složit velmi naplocho a uložit s minimálními nároky na místo.
Kempingová židle Crespo AL/213 Classic patří mezi mimořádně kompaktní polohovací židle. Ve složeném stavu má tloušťku pouhých 5 cm a díky tomu se snadno vejde do zavazadlového prostoru. Přesto nabízí vysoký komfort díky 7polohově nastavitelné opěrce zad a plynule nastavitelné opěrce hlavy.
KOMPAKTNÍ A ÚSPORNÉ PROVEDENÍ
Díky velmi plochému složení je židle vhodná všude tam, kde je potřeba šetřit místem. Hodí se pro cestování, kempování, balkon i zahradu.
POHODLÍ A STABILITA
Židle je vybavena U-rámem se stabilizátory a zesílenými trubkami, které přispívají k vyšší odolnosti a stabilitě. Opěrka zad je nastavitelná do 7 poloh.
HLAVNÍ VLASTNOSTI
- 7polohově nastavitelná opěrka zad
- plynule nastavitelná opěrka hlavy
- malý rozměr po složení – pouze 5 cm
- úsporné skladování
- U-rám se stabilizátory
- zesílené trubky pro vyšší stabilitu
- záruka výrobce 5 let
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ | AL/213 Classic 40 |
| Barva | antracitová |
| Maximální nosnost | 110 kg |
| Výška opěrky zad | 65 cm |
| Rozměr sedací plochy | 48 × 41 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Materiál potahu | 40 % PES polyester, 60 % PVC polyvinylchlorid |
| Materiál rámu | kulatá hliníková trubka |
| Šířka | 64 cm |
| Výška | 117 cm |
| Hloubka | 64 cm |
| Čistá hmotnost | 4 kg |
| Rozměr balení | 91,5 × 64 × 5 cm |
| Hrubá hmotnost | 4,2 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
Crespo AL/213 Classic
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
