Podnožka Crespo AL/231 Classic antracitová
Kód: 601/051



Související produkty
Detailní popis produktu
Podnožka Crespo AL/231 Classic antracitová
Stylová řada Classic vyniká odolným potahem, který je přizpůsoben náročným venkovním podmínkám. Prodyšná a vodopropustná tkanina je zároveň lehká a odolná. Lehký rám je navržen tak, aby bylo možné nábytek složit velmi naplocho a uložit s minimálními nároky na místo.
Podnožka Crespo AL/231 Classic je ergonomicky tvarovaná a je navržena pro pohodlné podepření nohou. Díky samostatnému použití ji lze umístit do požadované vzdálenosti podle délky nohou.
MOŽNOST SAMOSTATNÉHO POUŽITÍ
Tato podnožka je praktická také tím, že ji lze používat samostatně bez připojení k židli. Díky extra stabilnímu rámu je vhodná také k sezení jako stolička.
KOMPAKTNÍ A SKLADNÉ PROVEDENÍ
Po použití se podnožka skládá naplocho a kompaktně. Díky tomu je vhodná na cestování, balkon i zahradu.
MATERIÁL A KONSTRUKCE
Podnožka je vybavena eloxovaným hliníkovým rámem a potahem z Deluxe multifibre tkaniny. Jedná se o nepolstrované provedení.
HLAVNÍ VLASTNOSTI
- ergonomicky tvarovaná podnožka
- možnost použití i jako samostatná stolička
- vhodná ke každé židli
- velmi kompaktní a snadno rozložitelná
- lehký, prodyšný a odolný potah Classic
- bez polstrování
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ | AL/231 Classic |
| Barva | antracitová |
| Maximální nosnost | 110 kg |
| Výška sedu | 46 cm |
| Materiál potahu | 40 % PES polyester, 60 % PVC polyvinylchlorid |
| Materiál rámu | kulatá hliníková trubka |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Čistá hmotnost | 1 kg |
| Rozměr balení | 60 × 44 × 6,5 cm |
| Hrubá hmotnost | 1,4 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8421228057409 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
