Podnožka Crespo R/215-M Classic
Kód: 601/211



Související produkty
Detailní popis produktu
Podnožka Crespo R/215-M Classic bez polstrování
Stylová řada Classic vyniká odolným potahem, který je přizpůsoben náročným venkovním podmínkám. Prodyšná a vodopropustná tkanina je zároveň lehká a odolná. Lehký rám je navržen tak, aby bylo možné nábytek složit naplocho a uložit s minimálními nároky na místo.
Podnožka Crespo R/215-M Classic je ergonomicky tvarovaná a je kompatibilní se všemi židlemi Crespo. Snadno se připevňuje ke křížové vzpěře židle a zajišťuje se pomocí klipů.
ERGONOMICKÉ PROVEDENÍ
Podnožka je určena pro pohodlné podepření nohou při sezení. Díky svému provedení je vhodná pro cestování, balkon i zahradu.
STABILNÍ KONSTRUKCE
Nohy jsou vybaveny protiskluzovými rohy, které pomáhají zajistit stabilitu při používání. Jedná se o nepolstrované provedení.
MATERIÁL A KONSTRUKCE
Textilie je vyrobena ze směsi 40 % PES polyesteru a 60 % PVC polyvinylchloridu. Rám tvoří kulatá hliníková trubka.
HLAVNÍ VLASTNOSTI
- kompatibilní se všemi židlemi Crespo
- ergonomické provedení
- snadné uchycení ke křížové vzpěře židle
- zajištění pomocí klipů
- protiskluzové rohy nohou
- bez polstrování
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ | TR/215-M |
| Barva | antracitová |
| Materiál potahu | 40 % PES polyester, 60 % PVC polyvinylchlorid |
| Materiál rámu | kulatá hliníková trubka |
| Šířka | 48 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Čistá hmotnost | 1 kg |
| Rozměr balení | 90 × 48 × 12 cm |
| Hrubá hmotnost | 1,8 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8421228277401 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
