Podnožka Trinity Lake
Kód: 601/461



Detailní popis produktu
Podnožka Trinity Lake
Nábytková řada Lake vyniká vysokým komfortem a lehkým, přitom robustním provedením. Používá odolný, dobře polstrovaný dvoubarevný potah a pevnou ocelovou konstrukci. V nabídce této řady jsou různé typy židlí, pohodlná dvoumístná pohovka, lounge nábytek i podnožka.
Podnožka Trinity Lake je navržena pro odpočinek v kempu, na pláži i doma. Potah je odnímatelný a snadno se čistí.
POHODLÍ A PRAKTICKÉ POUŽITÍ
Podnožka je vybavena pohodlným polstrovaným povrchem a je určena jako doplněk pro ještě komfortnější odpočinek. Hodí se k modelům Grenada Lake, Yellowstone Lake, Alder Lake, Sardis Lake a Freemont Lake.
RYCHLÉ ROZLOŽENÍ
Podnožka se rozkládá a skládá během několika sekund. Není nutná žádná montáž.
ODOLNÁ KONSTRUKCE
Konstrukce je vyrobena z pevné oceli a doplněna o komfortní polstrování. Součástí řady Lake jsou také praktické detaily, například kapsy na jedné z područek u kompatibilního nábytku a přepravní taška pro snadnější skladování a transport.
HLAVNÍ VLASTNOSTI
- vysoký komfort při používání
- polstrovaný povrch
- odnímatelný a snadno čistitelný potah
- rychlé rozložení a složení
- bez nutnosti montáže
- robustní ocelová konstrukce
- včetně přepravní tašky
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Trinity Lake |
| Barva | šedá |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Typ nábytku | podnožka |
| Vhodné pro | Grenada, Yellowstone, Alder, Sardis, Freemont Lake |
| Materiál potahu | 100 % PES polyester |
| Materiál rámu | oválná ocelová trubka |
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 44,5 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Čistá hmotnost | 3,3 kg |
| Rozměr balení | 65 × 17 × 10 cm |
| Hrubá hmotnost | 3,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5709388111548 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
