Režisérská skládací židle Outwell Grenada Lake
Kód: 601/654



Detailní popis produktu
Ředitelská skládací židle Outwell Grenada Lake
Skládací židle Outwell Grenada Lake je navržena pro pohodlné sezení na cestách, v kempu i na zahradě. Pokud ji právě nepotřebujete, lze ji rychle složit naplocho.
Měkké odnímatelné polstrování zajišťuje pohodlí a oporu tam, kde je potřeba. K praktičnosti židle přispívá také úložná kapsa.
VYSOKÝ KOMFORT
Silné polstrování sedáku a opěradla zvyšuje pohodlí při sezení a zároveň zlepšuje izolaci. Pohodlně tvarované područky poskytují dobrou oporu.
FLEXIBILNÍ POUŽITÍ
Židli lze používat s potahem i bez něj. Polstrovaný potah je odnímatelný.
RYCHLÉ ROZLOŽENÍ A SNADNÉ PŘENÁŠENÍ
Židle se rozkládá a skládá během několika sekund. Není nutná žádná montáž. Díky nízké hmotnosti se snadno přenáší a je dodávána včetně přepravní tašky pro snadné skladování a transport.
PRAKTICKÉ DETAILY
Na boční straně jedné područky je umístěna praktická kapsa pro drobnosti.
HLAVNÍ VLASTNOSTI
- silné polstrování sedáku a opěradla
- pohodlný tvar područek
- možnost použití s potahem i bez něj
- rychlé rozložení a složení
- bez nutnosti montáže
- nízká hmotnost a snadné přenášení
- praktická kapsa na područce
- odnímatelný polstrovaný potah
- včetně přepravní tašky
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | skládací židle |
| Barva | šedá |
| Maximální nosnost | 150 kg |
| Výška opěrky zad | 45 cm |
| Rozměr sedací plochy | 54 × 44 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Materiál potahu | 100 % PES polyester |
| Materiál rámu | kulatá ocelová trubka |
| Šířka | 76 cm |
| Výška | 98 cm |
| Hloubka | 57 cm |
| Čistá hmotnost | 7,4 kg |
| Rozměr balení | 75 × 60 × 18 cm |
| Hrubá hmotnost | 7,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5709388078780 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
