Rýhovaný šroub s maticí Crespo
Kód: 611/204-2
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Rýhovaný šroub s maticí Crespo – sada 4 ks
Rýhovaný šroub s maticí je originální náhradní díl Crespo. Při výběru náhradního dílu je nutné věnovat pozornost číslu dílu výrobce.
Při výběru náhradního dílu doporučujeme zkontrolovat také technické údaje a informace o produktu, aby byl zajištěn správný výběr.
ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍL
Tento díl je určen jako originální náhradní součást pro výrobky značky Crespo.
OBSAH BALENÍ
- 4× rýhovaný šroub s maticí
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | originální náhradní díl |
| Výrobce | Crespo |
| Barva | tmavě šedá |
| Materiál | PP polypropylen |
| Obsah balení | 4 ks |
| Čistá hmotnost | 50 g |
| Rozměr balení | 16,9 × 6,5 × 3,3 cm |
| Hrubá hmotnost | 50 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8421228353846 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
