Rýhovaný šroub s maticí pro stoly Crespo
Kód: 611/204-1
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Rýhovaný šroub s maticí pro stoly Crespo – sada 4 ks
Rýhovaný šroub s maticí je určen jako náhradní díl pro stoly Crespo. Sada obsahuje 4 kusy.
Při výběru náhradního dílu doporučujeme zkontrolovat technické údaje a informace o produktu, aby byl zajištěn správný výběr.
URČENO PRO STOLY CRESPO
Tento díl je určen pro použití se stoly značky Crespo.
OBSAH BALENÍ
- 4× rýhovaný šroub s maticí
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | náhradní díl pro stoly |
| Určeno pro | stoly Crespo |
| Barva | antracitová |
| Materiál | PP polypropylen |
| Obsah balení | 4 ks |
| Čistá hmotnost | 50 g |
| Rozměr balení | 16,4 × 7,8 × 2,8 cm |
| Hrubá hmotnost | 50 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8421228353099 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
