Sada područek se šrouby Crespo, 2 ks
Kód: 611/122-1 611/122-2 Zvolte variantu
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Sada područek se šrouby Crespo, 2 ks
Sada područek Crespo se šrouby je určena jako náhradní díl pro výrobky značky Crespo. Jedná se o antracitové/modré provedení a balení obsahuje 2 kusy.
Při výběru náhradního dílu doporučujeme věnovat pozornost technickým údajům a informacím o produktu, aby byla zajištěna správná kompatibilita.
ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍL
Tato sada je určena jako náhradní řešení pro výrobky značky Crespo.
OBSAH BALENÍ
- 2× područku
- šrouby
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | sada područek se šrouby |
| Výrobce | Crespo |
| Barva | antracitová, modrá |
| Obsah balení | 2 ks |
| Čistá hmotnost | 515 g |
| Rozměr balení | 56,2 × 22,2 × 5,9 cm |
| Hrubá hmotnost | 535 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
