Sada příčníků Front Runner pro RSI Canopy – 1345 mm
Kód: KRCA016



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner příčníky pro RSI Canopy – full size pick-up, šířka 1345 mm
Tato sada obsahuje veškeré komponenty pro montáž příčníků na full size pick-up vybavený hardtopem RSI Canopy. V balení jsou čtyři montážní patky, dva příčníky o šířce 1345 mm, instalační sada a montážní návod. Příčníky se montují přímo na RSI Canopy pomocí dodaných patek.
Příčníky používají stejné pevné hliníkové profily jako nosiče Front Runner Slimline II. T-drážky se zasouvacími maticemi umožňují rychlou montáž a demontáž příslušenství a vybavení na horní i spodní straně profilu. Příčníky i montážní systém lze v budoucnu použít jako součást při stavbě kompletního střešního nosiče Front Runner.
UPEVNĚNÍ A KOMPATIBILITA
- určeno pro full size pick-up s hardtopem RSI Canopy
- montáž přímo na RSI Canopy přes dodané patky
- T-drážky nahoře i dole pro standardní šrouby 8 mm
UPOZORNĚNĚNÍ K NOSNOSTI A RYCHLOSTI
- zatížení na jeden příčník nesmí přesáhnout 25 kg (55 lb)
- zatížení rozložte rovnoměrně
- pro vyšší zatížení mohou být potřeba další příčníky
- doporučená maximální rychlost s příčníky je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 2× FASS024 – sada patek (Foot Set) 50–60 mm
- 1× LBSK015 – pár příčníků 1345 mm
- 2× RRAC921 – instalační sada pro canopy
MATERIÁL
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRCA016 |
| Šířka příčníků | 1345 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 5,18 kg |
| T-drážky | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Výška profilu příčníku | 22 mm |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 115 × 1450 × 155 mm |
| Přepravní hmotnost | 5 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně příčníků přičtěte výšku profilu příčníku (22 mm) k výšce použité patky / úchytu / nohy nebo lišty podle typu montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 6009542272863 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
