Skládací rýč Trifold
Kód: 610/907
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Detailní popis produktu
Skládací lopatka z oceli – dvakrát skládací násada a možnost použití jako pilka
Tato skládací lopatka je vyrobená z oceli a díky násadě, kterou lze dvakrát složit, je velmi skladná a snadno se převáží. Má praktickou kovovou rukojeť a lopatku lze použít také jako pilku. Hodí se do výbavy na kempování, na cesty nebo jako nouzové nářadí do auta.
HLAVNÍ VÝHODY
- násada se dá dvakrát složit
- kovová rukojeť
- lze použít také jako pilku
- kompaktní rozměry pro převoz
- ocelové provedení
OBSAH BALENÍ
- skládací lopatka Folding Spade
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Šířka | 14,5 cm |
| Délka | 57,5 cm |
| Čistá hmotnost | 1,1 kg |
| Rozměr balení | 25 × 17 × 6 cm |
| Hrubá hmotnost | 1,1 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.065 kg |
| EAN: | 8022068018348 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
