Stropní úložná síť roofnetBOXX pro VW T5 / T6 / T6.1
Kód: 612/039 612/037 Zvolte variantu
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Detailní popis produktu
Stropní úložná síť roofnetBOXX pro VW T5 / T6 / T6.1, 102 cm
Úložná síť roofnetBOXX pro vozy VW T5, T6 a T6.1 se snadno upevňuje k originální výklopné střeše vozidla pomocí integrovaných popruhů. Nabízí praktický úložný prostor pro věci, které chcete mít během cestování vždy po ruce.
Součástí provedení jsou čtyři síťové kapsy, které jsou dobře dostupné jak při zvednuté výklopné střeše, tak i při jejím použití v lůžkové poloze.
PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR
roofnetBOXX pomáhá udržet pořádek ve voze a zvyšuje komfort při cestování tím, že nabízí další úložný prostor v oblasti střechy.
BEZPEČNÉ UPEVNĚNÍ
Díky promyšlenému provedení zůstává síť bezpečně na svém místě i během jízdy.
HLAVNÍ VLASTNOSTI
- určeno pro VW T5, T6 a T6.1
- upevnění k originální výklopné střeše
- integrované popruhy
- 4 síťové kapsy
- dostupné při zvednuté střeše i v lůžkové poloze
- stabilní umístění i během jízdy
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | stropní úložná síť |
| Určeno pro | VW T5 / T6 / T6.1 |
| Šířka | 102 cm / 108 cm |
| Výška | 2 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Materiál | PU polyuretan |
| Čistá hmotnost | 1 kg |
| Rozměr balení | 51 × 26 × 3 cm |
| Hrubá hmotnost | 1,1 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
