Teleskopické systémové koncovky nohou stolu Crespo
Kód: 611/204-3
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Teleskopické systémové koncovky nohou stolu Crespo – sada 4 ks
Teleskopický systém je originální náhradní díl Crespo. Při výběru náhradního dílu je nutné věnovat pozornost číslu dílu výrobce.
Při výběru náhradního dílu doporučujeme zkontrolovat také technické údaje a informace o produktu, aby byl zajištěn správný výběr.
ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍL
Tento díl je určen jako originální náhradní součást pro teleskopický systém nohou stolu značky Crespo.
OBSAH BALENÍ
- 4× díl teleskopického systému
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | originální náhradní díl |
| Určení | teleskopický systém nohou stolu |
| Výrobce | Crespo |
| Barva | tmavě šedá |
| Materiál | plast |
| Obsah balení | 4 ks |
| Čistá hmotnost | 100 g |
| Rozměr balení | 16,4 × 8,3 × 3,6 cm |
| Hrubá hmotnost | 120 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8421228382846 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
