Thetford Aqua Kem Green koncentrát 0,75 l
Kód: 301/603
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Detailní popis produktu
Thetford Aqua Kem Green Concentrated – dvojitě koncentrovaná WC chemie do odpadní nádrže
Aqua Kem Green concentrated je vysoce účinná, dvojitě koncentrovaná zelená sanitární kapalina do odpadní nádrže kazetové nebo kempingové toalety.
CO PŘINÁŠÍ
- praktická malá láhev a nižší hmotnost
- méně plastu a nižší dopad na životní prostředí
- vhodné i pro septiky (anaerobní test biologické rozložitelnosti provedený Thetford)
- 1 dávka 75 ml vydrží až 4 dny
- 1 láhev = 10 dávek = až 40 dnů používání odpadní nádrže
DÁVKOVÁNÍ
Jedna dávka 75 ml vydrží až 4 dny. Celá láhev odpovídá 10 dávkám, tedy až 40 dnům používání.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 750 ml |
| Čistá hmotnost | 850 g |
| Rozměr balení | 22 × 9 × 6,5 cm |
| Hrubá hmotnost | 850 g |
| Bezpečnostní upozornění | Danger; H302; H317; H318 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8710315995220 |
Die Wahrheit über Additive | THETFORD
Thetford Aqua Kem Green
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Thetford je evropská značka a výrobce z Nizozemska, která patří mezi nejznámější specialisty na vybavení pro karavany a obytné vozy. Dlouhodobě se zaměřuje hlavně na hygienu a komfort na cestách – od toalet a péče o toalety až po další praktické vybavení pro každodenní provoz.
V sortimentu Thetford najdete osvědčené produkty pro mobilní sanitární řešení (přenosné i vestavné toalety a chemii), ale také doplňky a příslušenství pro karavaning. Značka je oblíbená u cestovatelů i servisů, protože klade důraz na spolehlivost, jednoduché použití a dlouhou životnost v reálném provozu.
✅ Ověřený výrobce pro karavany a obytné vozy – důraz na spolehlivost a funkčnost
✅ Široký sortiment pro hygienu na cestách – toalety, péče o toalety a příslušenství
✅ Šetrné k běžným materiálům v karavanu – vhodné pro pravidelnou údržbu i důkladné čištění
✅ Evropská kvalita (Nizozemsko) – značka, na kterou se dá spolehnout na cestách i mimo civilizaci
| Výrobní společnost : | Thetford B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Nijverheidsweg 29, 4879 AP Etten-Leur, Nizozemsko |
| E-mail : | info@thetford.eu |
