Vodotěsný zásuvkový konektor – vodorovný
Kód: ECOM236
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Vodotěsný zásuvkový konektor – vodorovný (5pól, 4+1PE)
Tento vodotěsný vodorovný konektor byl speciálně vyvinutý pro použití na plavidlech v extrémních podmínkách. Díky dvojitému těsnění O-kroužky je konektor zcela vodotěsný a současně chráněný proti nárazům i korozi.
PRO NÁROČNÉ PODMÍNKY
- vyvinuto pro plavidla a extrémní podmínky
- dvojité těsnění O-kroužky pro úplnou vodotěsnost
- odolné tělo z polykarbonátu (nárazuvzdorné a nekorozivní)
- 5pólové provedení (4+1PE)
- možnost připojit až 4 spotřebiče
- jmenovitý proud na kontakt až 16 A
- jmenovité napětí až 24 V
- zásuvky a vidlice jsou testované GL
OBSAH BALENÍ
- 1× vodorovný vodotěsný zásuvkový konektor
MATERIÁL
- tělo: polykarbonát
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Provedení | vodorovné |
| Počet pólů | 5 (4+1PE) |
| Max. proud na kontakt | až 16 A |
| Max. napětí | až 24 V |
| Rozměry | 103 × 44 × 45 mm (Š × H × V) |
| Hmotnost | 80 g |
| SKU | 11626 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Top značky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
