Front Runner nosič nad korbu Slimline II pro Land Rover Defender 130 (1983–2016)
Kód: KRLD041T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner nosič nad korbu Slimline II pro Land Rover Defender 130 (1983–2016)
Tato sada vytváří plnohodnotný nosič, který je umístěn nad korbou vozu Land Rover Defender 130 modelových let 1983–2016. Nosič umožňuje přepravu vybavení a kompatibilního příslušenství Front Runner nad ložnou plochou a zachovává tak využitelný prostor v korbě.
Sada obsahuje platformu Slimline II o rozměru 1575 × 1358 mm, dvě kolejnice a šest univerzálních nohou pro montáž do kolejnic v korbě pick-upu.
Součástí všech sad Front Runner Rack Kit je montážní návod a všechny potřebné komponenty pro upevnění platformy Slimline II na vozidlo.
KONSTRUKCE NAD KORBU
Nosič je navržen pro montáž nad ložnou plochu vozu Land Rover Defender 130. Umožňuje převážet vybavení a kompatibilní příslušenství Front Runner nad korbou vozidla.
MATERIÁL A KONSTRUKCE
Nosič je vyroben z černě epoxidově práškově lakovaného hliníku T6 a vysokopevnostní oceli. T-drážky na horní i spodní straně lamel platformy a bočních profilů jsou určeny pro standardní 8mm šrouby.
MONTÁŽ
Montáž kolejnic do korby vozidla vyžaduje vrtání. Podrobnosti k montáži jsou uvedeny v montážním návodu pro kolejnice a nohy.
UPOZORNĚNÍ
Při použití střešního nosiče nebo sady příčníků Front Runner je třeba dodržet maximální rychlost 130 km/h.
ZÁRUKA
Na nosiče Front Runner je poskytována omezená doživotní záruka.
OBSAH BALENÍ
- 3× LASS030 – Universal Load Bed Leg / Medium (pár)
- 1× RRSTP07 – Slimline II Tray 1575 × 1358 mm
- 1× TRBU003 – Pick-Up Load Bed Tracks / 1400 mm
- Montážní komponenty
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | nosič nad korbu Slimline II |
| Určeno pro | Land Rover Defender 130 (1983–2016) |
| SKU | KRLD041T |
| Rozměr platformy | 1575 × 1358 mm |
| Montáž | nad korbu, montáž kolejnic vyžaduje vrtání |
| Materiál | černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6, vysokopevnostní ocel |
| Přibližná hmotnost po montáži | 32,6 kg |
| T-drážky | pro standardní 8mm šrouby |
| Přepravní rozměry | 440 × 1730 × 265 mm |
| Přepravní hmotnost | 34 kg |
| Maximální doporučená rychlost | 130 km/h |
| Záruka | omezená doživotní |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 6009542237251 |
| Výrobce vozidla: | Land Rover |
| Model vozidla: | Defender |
| Specifikace: | D130 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
