Front Runner střešní nosič Extreme Slimline II pro Jeep Wrangler JK 2D (2007–2018)
Kód: KRJW001T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Extreme Slimline II pro Jeep Wrangler JK 2D (2007–2018) – 1425 × 1762 mm
Tato sada střešního nosiče Front Runner Extreme Slimline II je určená pro Jeep Wrangler JK 2 Door (2007–2018). Obsahuje plnohodnotnou ložnou plošinu Slimline II (1425 × 1762 mm), větrný deflektor a montážní systém Jeep Extreme. Instalace vyžaduje vrtání.
Montážní systém „Extreme“ se uchycuje do ochranného oblouku pomocí středních a zadních držáků a doplňkových předních držáků. Náklad je rovnoměrně rozložen do konstrukce vozu, takže hardtop není zatěžován. Nosič umožňuje rychlé sejmutí panelů Freedom i s nosičem namontovaným na vozidle a lze jej používat s hardtopem i bez střechy.
Boční montážní lišty mají 1 otvor pro přístup k podvěsnému stolu Front Runner (menší přípravný nebo větší kempingový). Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla.
MONTÁŽ
- montážní systém „Extreme“ kotvený do ochranného oblouku (střední a zadní držáky) + přední držáky
- instalace vyžaduje vrtání
- umožňuje sejmutí panelů Freedom i s nosičem na vozidle
- použitelné s hardtopem i bez střechy
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
HLAVNÍ VÝHODY
- plošina 1425 × 1762 mm pro bezpečný převoz vybavení
- odolný montážní systém „Extreme“ – vysoká pevnost a stabilita
- zatížení je rozložené do ochranných oblouků a karoserie (bez zatížení hardtopu)
- větrný deflektor pro snížení hluku a odporu vzduchu
- drážky nahoře i dole pro standardní šrouby 8 mm
- boční lišty s otvorem pro přístup k podvěsnému stolu Front Runner
OBSAH BALENÍ
- 1× FAJK009 – přední sloupkové držáky pro Jeep Wrangler JK (2D a 4D)
- 1× FAJK010 – boční montážní lišty pro Jeep Wrangler JK 2 Door
- 1× FAJK011 – vnitřní držáky pro Jeep Wrangler JK 2 Door
- 1× RRSTJ09 – plošina Slimline II, 1425 × 1762 mm
- 1× WDST006 – větrný deflektor 45 mm, široké provedení (pár) / 1345 mm
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRJW001T |
| Určeno pro | Jeep Wrangler JK 2 Door (2007–2018) |
| Systém | Extreme Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1425 × 1762 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přístup k podvěsnému stolu | ano, 1 otvor v bočních lištách |
| Přibližná hmotnost po montáži | 37 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 455 × 1725 × 400 mm |
| Přepravní hmotnost | 43,1 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 42 kg |
| EAN: | 6009542265049 |
| Výrobce vozidla: | Jeep |
| Model vozidla: | Wrangler |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
