Front Runner střešní nosič Slimline II 1/2 pro Land Rover Discovery 1 a 2 / vysoký
Kód: KRLDT10L



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II 1/2 pro Land Rover Discovery 1 a 2 / vysoký
Tento 1/2 střešní nosič Front Runner Slimline II o délce 1358 mm je určen pro vozy Land Rover Discovery 1 a 2. Sada obsahuje platformu Slimline II Tray, větrný deflektor a 6 montážních nohou do okapů pro upevnění platformy na vozidlo.
Toto vyšší provedení vytváří prostor pro montáž stolů Front Runner nebo dalšího kompatibilního příslušenství pod nosič. Montáž je snadná a nevyžaduje vrtání.
Součástí všech sad Front Runner Rack Kit je montážní návod a všechny potřebné komponenty pro upevnění platformy Slimline II na vozidlo.
VYŠŠÍ PROVEDENÍ
Vyšší sada vytváří prostor pod nosičem pro uchycení stolů Front Runner nebo dalšího kompatibilního příslušenství.
MATERIÁL A KONSTRUKCE
Nosič je vyroben z černě epoxidově práškově lakovaného hliníku T6 a vysokopevnostní oceli. T-drážky na horní i spodní straně lamel platformy a bočních profilů jsou určeny pro standardní 8mm šrouby.
ZÁRUKA
Na střešní nosiče Front Runner Dometic je poskytována záruka 5 let.
UPOZORNĚNÍ
Při použití střešního nosiče nebo sady příčníků Front Runner je třeba dodržet maximální rychlost 130 km/h.
OBSAH BALENÍ
- 3× LASS110 – No 10 Leg 280 mm (pár)
- 1× RRSTM07 – Slimline II Tray 1475 × 1358 mm
- Větrný deflektor
- Montážní komponenty
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | 1/2 střešní nosič Slimline II / vysoký |
| Určeno pro | Land Rover Discovery 1 a 2 |
| SKU | KRLDT10L |
| Délka nosiče | 1358 mm |
| Rozměr platformy | 1475 × 1358 mm |
| Montáž | do okapů vozidla, bez vrtání |
| Materiál | černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6, vysokopevnostní ocel |
| Přibližná hmotnost po montáži | 29,1 kg |
| T-drážky | pro standardní 8mm šrouby |
| Přepravní rozměry | 450 × 1730 × 140 mm |
| Přepravní hmotnost | 29,1 kg |
| Maximální doporučená rychlost | 130 km/h |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 29.1 kg |
| EAN: | 6009542225814 |
| Výrobce vozidla: | Land Rover |
| Model vozidla: | Discovery 1, Discovery 2 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
