Front Runner střešní nosič Slimline II pro Land Rover Discovery LR3/LR4
Kód: KRLD028T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Land Rover Discovery 3 / Discovery 4 (LR3/LR4) – 1255 × 2166 mm
Tato sada střešního nosiče Front Runner Slimline II je určená pro Land Rover Discovery 3 / Discovery 4 (LR3/LR4). Obsahuje plnohodnotnou ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty pro upevnění do stávajících originálních montážních bodů vozidla. Montáž je bez vrtání, včetně kompletního montážního materiálu a instalačního návodu.
Plošina poskytuje velkou ložnou plochu pro převoz expediční, pracovní i cestovní výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm.
Montážní lišty v této sadě mají 2 otvory pro zasunutí stolů pod nosič (1 menší přípravný stůl a 1 větší kempingový stůl). Pokud má vozidlo anténu DAB, lze stoly zasouvat z pravé nebo levé strany nosiče tak, aby se anténě vyhnuly. Pokud vozidlo anténu DAB nemá, lze jeden stůl orientovat i pro zasunutí ze zadní části nosiče.
Upozornění: tato sada není kompatibilní s originálním (továrním) žebříkem Land Rover. Pro použití žebříku je vhodné zvolit odpovídající žebřík Front Runner pro Discovery 3/4 (LR3/LR4) (kód dílu LALD004).
Nosič je vyrobený z hliníku s odolnou povrchovou úpravou a z vysokopevnostní oceli. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž do originálních montážních bodů vozidla
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
OBSAH BALENÍ
- 1× FALD003 – montážní lišty pro Land Rover Discovery LR3/LR4
- 1× RRSTD11 – ložná plošina Slimline II, 1255 × 2166 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRLD028T |
| Určeno pro | Land Rover Discovery 3 / Discovery 4 (LR3/LR4) |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1255 × 2166 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 39,97 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 450 × 1730 × 140 mm |
| Přepravní hmotnost | 41,63 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 41.6 kg |
| Výrobce vozidla: | Land Rover |
| Model vozidla: | Discovery 3, Discovery 4 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
