Front Runner větrný deflektor pro Land Rover Discovery 3 / 4
Kód: RRAC102



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner větrný deflektor pro Land Rover Discovery 3 / 4
Tento větrný deflektor je určen pro vozy Land Rover Discovery 3 / 4 a slouží ke zlepšení aerodynamiky střešního nosiče Front Runner Slimline II. Pomáhá snižovat odpor vzduchu a hluk vznikající prouděním vzduchu přes nosič a příslušenství při vyšších rychlostech.
Deflektor usměrňuje proudění vzduchu nad nosič a příslušenství. Je určen pro pevné uchycení ke střešnímu nosiči Slimline II a zasahuje až ke střeše vozu Discovery LR3/LR4.
SNÍŽENÍ ODPORU A HLUKU
Deflektor směruje proudění vzduchu nad nosič a příslušenství, čímž pomáhá omezit aerodynamický odpor a hluk větru vznikající při jízdě.
GUMOVÁ LIŠTA A OCHRANA STŘECHY
Na spodní hraně deflektoru je namontována přídavná gumová lišta, která pomáhá utěsnit mezeru a zároveň slouží jako ochrana střechy při jízdě v náročnějším terénu.
Součástí balení je také čirá ochranná lišta na střechu, která pomáhá zabránit oděrkám způsobeným prachem.
MATERIÁL
Deflektor je vyroben z černě práškově lakovaného hliníku a EPDM pryže.
OBSAH BALENÍ
- 1× větrný deflektor
- 1× gumová lišta
- Montážní materiál
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | větrný deflektor |
| Určeno pro | Land Rover Discovery 3 / 4 |
| Kompatibilita | střešní nosič Front Runner Slimline II |
| SKU | RRAC102 |
| Materiál | černě práškově lakovaný hliník, EPDM pryž |
| Rozměry produktu | 157 × 1174 × 174 mm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 6009542235950 |
| Výrobce vozidla: | Land Rover |
| Model vozidla: | Discovery 3, Discovery 4 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
